szukaj:   Aby wyszukać podaj część nazwy produktu lub kod wg producenta

Linki zaprzyjaźnione:




Soboty Lipiec–Sierpień zamknięte
Informujemy że firma PS COMPUTER w okresie Lipiec–Sierpień będzie zamknięta we wszystkie soboty. Za utrudnienia przepraszamy


Nowy format monitorów 21:9 LG
Wszystkie korzyści monitora UltraPanoramicznego zamknięte w kompaktowej obudowie. Pozwól swoim klientom zagrać na szerokim ekranie o proporcjach ekranu 21:9 i doświadczyć zadziwiającej jakości obrazu UltraPanoramicznego monitora.


Zaktualizuj AutoMapę przed wyjazdem na wakacje
Przedłuż licencję na oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa i pobierz najnowszą aktualizację map.


NOWE Lenovo X1 Carbon 5
Lenovo ThinkPad X1 Carbon to piąta już generacja najbardziej prestiżowego ultrabooka biznesowego. Jest niesłychanie lekki i płaski, a jednocześnie zapewnia wysoką wydajność. Procesory Intel siódmej generacji zastosowane w X1 Carbon to kolejny krok w wydłużaniu czasu pracy na baterii, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wydajności.


Nowe modele LENOVO T470
T470 to odświeżona wersja klasycznych notebooków z rodziny ThinkPad. Niska waga 1.4kg, oraz duża wytrzymałość notebooka dzięki zastosowaniu stopu magnezu, aluminium i włókna węglowego. W modelu możemy mieć rozdzielczości Full HD i WQHD, a czas pracy na baterii nawet do 12 godzin.


Mobilność i maksymalna użyteczność w jednym urządzeniu!
Untitled 1

Wyobraź sobie sytuację. Odpoczywasz w salonie, przeglądasz sieć w swoim Smart TV. Użyjesz do tego pilota? Każdy kto próbował z pewnością przekonał się jak skrajnie jest to niewygodne.

Wyjściem jest bezprzewodowa klawiatura z panelem dotykowym!



Odkryj wydajne centrum multimedialne SYNOLOGY
Synology® DiskStation to serwer NAS działający jako wszechstronne centrum multimedialne, jest zoptymalizowany pod kątem przetwarzania multimediów. Umożliwia transmisję strumieniową zdjęć, muzyki i wideo wysokiej jakości, oferując jednocześnie bezkompromisowe działanie pozostałych aspektów serwera NAS


Nowe czytniki eboków
Mobilność urządzenia sprawiają, że idealnie nadaje się do zabrania go wszędzie. Ulepszony kontrast, ulepszony procesor działa o 25% szybciej niż w poprzednim modelu. Otwieranie i wertowanie książek jest jeszcze szybsze.


Nowa seria zegarków od SAMSUNGA
Nowa seria zegarków od SAMSUNGA Różne modele różne kolory.

wyświetlono pozycje od 1 do 9 z 9 ilość stron: 1
sklepkonfiguratorraty/leasingusługipocztapomocfirma/kontaktkoszykmapa serwisustrona główna
Wrocław, Bolesławiecka 9B, tel. (071) 35-997-00