szukaj:   Aby wyszukać podaj część nazwy produktu lub kod wg producenta

Linki zaprzyjaźnione:
 

2015-07-31

Mobilność i maksymalna użyteczność w jednym urządzeniu!


Untitled 1

Mobilność i maksymalna użyteczność w jednym urządzeniu!

Wyobraź sobie sytuację. Odpoczywasz w salonie, przeglądasz sieć w swoim Smart TV i chcesz odpisać znajomemu na wiadomość, czy choćby napisać adres strony internetowej. Użyjesz do tego pilota? Każdy kto próbował z pewnością przekonał się jak skrajnie jest to niewygodne.

Z pewnością każdy myśli w takiej chwili nad tym czego tylko by nie oddał w zamian za zwykłą komputerową klawiaturę, która przecież tak dobrze sprawdza się w tym zastosowaniu.

Pójdźmy jednak o krok dalej. Co gdyby klawiatura posiadała wbudowany gładzik dotykowy (tak zwany touchpad) umożliwiający poruszanie kursorem, oraz była w pełni bezprzewodowa i oferowała inteligentne podświetlenie klawiszy? Wszystko to oferuje jedna z klawiatur Logitech.

 

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu klawiaturę Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830.

Pod tą długą nazwą kryje się urządzenie zdolne pracować współpracować z telewizorami Smart TV, wszelkimi notebookami, HTPC, oraz standardowymi komputerami. Klawiatura wykonana jest z najwyższej jakości materiałów co znacząco przekłada się na wygodę użytkowania nawet w sytuacji kiedy mamy ją po prostu na kolanach.

Zdjęcie produktu

 

 

Inteligentne podświetlanie klawiatury

Warto wspomnieć o tym, że klawiatura posiada inteligentne podświetlenie dzięki, któremu jego działanie dostosowuje się do jasności jaka aktualnie panuje w pomieszczeniu. Ma to dwa cele. Po pierwsze w ten sposób delikatne podświetlenie nie oślepi niezużytkowania podczas oglądania filmów nocą. Po drugie klawiatura oszczędza w ten sposób energię dzięki czemu może działać bez ładowania znacznie dłużej.

Zdjęcie produktu

 

 

 

Panel dotykowy zamiast myszy = większa wygoda

Klawiatura posiada duży i wygodny panel dotykowy (tak zwany touchpad), którego obsługa jest w pełni intuicyjna dla każdego kto miał do czynienia z notebookami, które standardowo są w nie wyposażone. Dzięki temu bez problemu jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie funkcje systemu bez użycia myszy.

 

Zdjęcie produktuŁączność do 10 metrów w Twoim salonie

Klawiatura posiada moduł łączności z złączem USB dzięki, któremu możemy ją podłączyć do praktycznie każdego urządzenia oddalonego nawet o 10 metrów.


Dokładniejsze dane i nasza ofert.
Dokładniejsze dane produktu znajdują się w jego opisie na naszej stronie, oraz na stronie producenta pod poniższym linkiem.
http://goo.gl/yclvno

Naciśnij, aby zobaczyć klawiaturę Logitech K830 w naszej ofercie.


wróć


sklepkonfiguratorraty/leasingusługipocztapomocfirma/kontaktkoszykmapa serwisustrona główna
Wrocław, Bolesławiecka 9B, tel. (071) 35-997-00